Skip to main content

O firmě

Zkušenosti

Jsme malá flexibilní společnost s téměř dvacetiletou zkušeností s tepelnou izolací Climatizer Plus. Specializujeme se na suché foukání izolace, zejména na rodinné domy, rekreační, průmyslové a zemědělské objekty. Nejčastější formou izolace je volné foukání v půdním prostoru např. mezi vazníky, do dutin trámových stropů a do šikmých konstrukcí střech.

Flexibilita

Malé zakázky vyřizujeme rychle a efektivně. Pokud nám pošlete zprávu nebo zavoláte, obratem se s Vámi spojíme, zjistíme podrobnosti a v případě potřeby domluvíme schůzku. Prohlídka stavby a odhad nákladů je samozřejmě zdarma. Nebojíme se Vám říci pravdu - pokud je Climatizer plus nejvhodnější, doporučíme Vám ho, pokud ne, řekneme Vám to také.

Proč Climatizer?

Tepelnou izolaci jsme si vybrali pro její jedinečné vlastnosti a způsob provedení. Izolační práce jsou provedeny velice rychle a přitom kvalitně beze spár a to i v hůře přístupných místech. Přitom se jí můžete bez problémů dotýkat a nemusíte se bát poranění. Kladné reakce zákazníků, kteří si nechali zateplit dům Climatizerem plus, je ten důvod, proč tuto izolaci stále doporučujeme a provádíme. Sami máme objekty zateplené Climatizerem.